Elektryzujące Dni

Tylko w dniach 5-16 października możesz skorzystać z jazd testowych w pełni elektrycznym Volvo XC40 Recharge. Włącz się w testowanie i poczuj nową energię.

Poznaj go bliżej podczas jazdy testowej

Volvo XC40 Recharge

Poznaj bliżej kompaktowego, elektrycznego SUVa. Zadzwoń do nas lub napisz i umów jazdę testową nowym, w pełni elektrycznym Volvo XC40 Recharge. Zapraszamy na jazdy testowe w dniach 5-16 października. Wtedy możesz poznać ten model, porozmawiać z Doradcą i wypytać o wszystkie szczegóły dotyczące samochodu, finansowania i ubezpieczenia. Włącz się w testowanie i poczuj nową energię. Do jazd testowych będą gotowe również samochody hybrydowe Volvo. Na jazdę możesz umówić się pod numerem telefonu 91 4 200 200, pisząc do nas na adres e-mail: salon@autobruno.dealervolvo.pl lub kontaktując się z naszymi Doradcami Handlowymi.

Kontakt do Doradców Handlowych

Szkolenie dla Klientów

Jaką ładowarkę wybrać dla swojego elektrycznego lub hybrydowego Volvo

Dla wszystkich Klientów, którzy w czasie Elektryzujących Dni, odwiedzą nasz salon, odbędą jazdy testowe nowym, w pełni elektrycznym Volvo XC40 lub samochodami hybrydowymi Volvo, organizujemy szkolenie wspólnie z frimą GARO - liderem w produkcji stacji do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych. Podczas szkolenia dowiecie się jaką ładowarkę wybrać do swojego Volvo, w jaki sposób odbywa się montaż i eksploatacja takich urządzeń. Kto może nam pomóc w tym doborze i montażu. Szkolenie odbędzie się 15.10.2021 r w godzinach 11.00-13.00 w sali konferencyjnej w Volvo Auto Bruno. Zachęcamy do zapisów na szkolenie. Nasz Doradca Handlowy Kamil jest do Waszej dyspozycji. Zapisu możecie dokonać również u pozostałych Doradców Handlowych podczas rejestracji na jazdy testowe nowym elektrycznym Volvo XC40.

Kamil Mielcarek
Doradca ds. Kluczowych Klientów Flotowych
Tel: 91 420 02 27, M: 799 025 150
k.mielcarek@autobruno.dealervolvo.pl

Miejski SUV

Zaprojektowany z myślą o środowisku naturalnym

W pełni elektryczny kompaktowy SUV Volvo. Zaprojektowany do życia w mieście i poza nim. Napęd w pełni elektryczny oznacza, że z rury wydechowej nie wydostają się żadne spaliny. Brak dwutlenku węgla, brak stałych cząsteczek, brak tlenku azotu. Nic poza czystą radością płynącą z wolności - za którą nie musi płacić naturalne środowisko. Skorzystaj z możliwości poznania tego modelu podczas październikowych ELEKTRYZUJĄCYCH DNI w Auto Bruno. Zachęcamy również do zapoznania się z wszystkimi aktualnymi ofertami specjalnymi na zakup Volvo.

Aktualne oferty specjalne
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (+48) 91 4 200 200
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto Bruno otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin