Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie

Auto Bruno Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w klasie Microclass już za nami.
Mistrzostwa zostały rozegrane w Szczecinie na jeziorze Dąbie z bazą w Centrum Żeglarskim przy ul. Przestrzennej 19.
W zawodach wzięło udział 15 załóg. Zmienne warunki pogodowe pozwoliły rozegrać 13 wyścigów.
W klasyfikacji generalnej zwyciężyła załoga POL77 Piotra Tarnackiego, natomiast nasza załoga POL13  LaBesto Volvo Auto Bruno pod dowództwem Bartosza Piotrowskiego zajęła w klasyfikacji generalnej 5 miejsce a w dywizji Racer miejsce 2.
W czasie trwania zawodów  na terenie Centrum Żeglarskiego stanęło Miasteczko Volvo,  w którym odbywało się wiele ciekawych zajęć dla dzieci . Na dorosłych  czekały auta marki Volvo, którymi można było odbyć jazdy próbne.

Dziękujemy wszystkim załogom za sportową rywalizację a wszystkim Państwu, którzy odwiedziliście Miasteczko Volvo dziękujemy za miłe spotkanie i rozmowy.