Zmiana godzin otwarcia salonu i serwisu

Kontakt z nami w sobotę i w niedzielę

Bądźcie z nami w kontakcie.

 

Informujemy Państwa, że w związku z sytuacją związaną z wprowadzeniem stanu  epidemii w Polsce zmianie ulegają godziny pracy Salonu i Serwisu.

Od poniedziałku do piątku  pracujemy  w godzinach – 8.00-16.00
W soboty Salon i Serwis są nieczynne.
Jednocześnie informujemy, że   stosujemy się do wszelkich wytycznych Ministerstwa Zdrowia i dołożyliśmy wszelkich starań,  aby Państwa wizyta w naszym Salonie i Serwisie była bezpieczna i komfortowa.

Jest weekend a Ty masz pytania dotyczące oferty na zakup auta? Chcesz na ten temat porozmawiać?
Specjalnie dla Was nasz kolega Krzysztof jest do dyspozycji
➡️ w sobotę i w niedzielę
➡️ między godziną 8.00 a 16.00
➡️ pod numerem telefonu 572 345 084.
Zachęcamy do kontaktu.

Pragniemy poinformować, że specjalnie dla Państwa komfortu uruchomiliśmy na naszej stronie internetowej czat za pośrednictwem, którego możecie się Państwo z nami kontaktować.

Oprócz tego jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy salonu i serwisu pod numerem telefonu 91 4 200 200
Lista kontaktów do nas
Szczecin: https://autobruno.volvocars-partner.pl/kontakt/

 

„Komunikat Związku Dealerów Samochodów z dnia 24 marca 2020 r.

SALONY I SERWISY NADAL MOGĄ BYĆ OTWARTE. Wprowadza się formalny zakaz przemieszczania się osób z wyjątkiem wykonywania pracy i zaspokajania niezbędnych potrzeb związanych z bieżącymi sprawami życia codziennego

W Dzienniku Ustaw z dnia 24 marca 2020, Poz. 522 ukazało się  rozporządzenie Ministra Zdrowia zmieniające rozporządzenie z dnia 20 marca 2020 w sprawie ogłoszenia na obszarze  Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii.

Nowe rozporządzenie nie wprowadza zakazu działalności w zakresie żadnego z aspektów podstawowej działalności dealera samochodów tj. handlu samochodami nowymi, używanymi, motocyklami ani działalności usługowej polegającej na świadczeniu usług serwisowych. Nie dotyczy także sprzedaży usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych.

Rozporządzenie zakazuje przemieszczania się osób na obszarze RP z wyjątkiem m.in. przemieszczania się w celu:

1) Wykonywania czynności zawodowych lub zadań służbowych (…) oraz zakupu towarów i usług z tym związanych

2) Zaspokajania niezbędnych potrzeb związanych z bieżącymi sprawami życia codziennego (…) oraz zakupu towarów i usług z tym związanych

Rozporządzenie zakazuje także organizacji wszelkich zgromadzeń z wyjątkiem spotkań i zebrań związanych z wykonywaniem czynności zawodowych lub zadań służbowych.

Z powyższego wynika, że salony i serwisy mogą nadal być otwarte. Pracownicy firm dealerskich mogą dojeżdżać do pracy i wykonywać czynności zawodowe. Dojazd klienta do serwisu należy traktować jako zaspokajanie niezbędnych potrzeb związanych z bieżącymi sprawami życia codziennego. Z kolei ewentualny dojazd klienta do salonu  może odbywać się w celu zakupu samochodu, jako towaru związanego z czynnościami zawodowymi klienta. W związku z tym salony i serwisy mogą zostać otwarte jako, że potencjalnie mogą być one odwiedzane przez klientów.

Powyższe ograniczenia obowiązują od 25 marca do 11 kwietnia 2020.
Zespół Prawny Związku Dealerów Samochodów

 

Pozdrawiamy
Zespół Volvo Auto Bruno

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również